Pridať inzerát

PL/SQL Developer so záujmom o FinTech

Grafton Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 - 3 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre zaujímavú spoločnosť pôsobiacu v oblasti FinTech hľadáme databázového developera, ktorý sa vyzná v Oracle, ale tam jeho znalosti nekončia a zároveň má motiváciu pracovať s modernými technológiami a neustále sa posúvať ďalej.
Staňte sa súčasťou tímu v Bratislave, ktorý ale pracuje na globálnych projektoch.

Projekty:
- vývoj platobných systémov a ich spájanie a integrácia na backend
- Data provisioning - zabezpečenie zberu dát z databázy, generovanie dokumentov, ich distribúcia a archivácia
- migrácia interných databáz do novších za účelom vývoja komunikačného rozhrania

- home office (2x týždenne), flexibilný pracovný čas
- výročné a ročné bonusy
- preplácaná PN
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- Multisport karta, stravná karta, Diners karta a Bratislavská mestská karta
- DDS, životné poistenie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

poskytovanie služieb finančných technológií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- znalosti SQL, ideálne PL/SQL a Oracle, or similar database
- znalosti niektorej z nasledujúcich databáz:PostgreSQL, MongoDB, Cockroach
- SQL optimalizícia, performance tuning, fixing a debugging
- skúsenosti s Cloud, Kubernetes alebo Docker
- Git/Gitlab, Jenkins, Docker, Kubernetes
- English language spoken / written

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.