Pridať inzerát

Junior Validačný inžinier

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Funkčné testovanie správneho fungovania riadiaceho systému na plniacich a baliacich linkách z oblasti farmaceutického priemyslu v zahraničí
- Vytváranie overených testovacích procedúr
- Rozvoj a implementácia nových testovacích postupov
- Výkon testov a dokumentácia výsledkov
- Spolupráca s hardvérovými a softvérovými inžiniermi na medzinárodnej úrovni
- Aktívna komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku

- finančné bonusy v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a individuálnych výkonov
- plat navyše pri pracovnom výročí každých 5. rokov vo výške platu
- príspevok na šport, wellness a kultúru vhodnote 60,- Eur/rok
- rekreačný poukaz v hodnote 275,- Eur/rok
- 500,- Eur za odporučenie noveho zamestnanca
- 5 dní dodatočnej dovolenky nad rámec zákona za splnenia stanovených podmionok
- bonus za výnimočný výkon v hodnote 500,- Eur, 1000,- Eur , 2000,- Eur po schválení manažmentom spoločnosti
- príspevok na stravu zo strany zamestnávateľa v hodnote 3,30 Eur
- tímbildingové aktivity (3- dňový Strategický mítíng, Vianočný večierok, Mikulášsky večierok, Športový deň, Family opekačka, Biznis raňajky, Health day, 1 -dňový tímový infomíting)
- jazykové kurzy angličtiny a nemčiny priamo v office/online
- školenia vedené svetovými odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch /ECA Academy, Concept Heidelberg, Symmetric, compliance4alllearning/
- individuálny tréningový program
- možnosť práce aj formou home Office
- flexibilný pracovný čas
- príjemný medzinárodný kolektív
- cestovný čas na služobné cesty je považovaný za platený pracovný čas
- služobný notebook a mobil
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu Expert /Manager

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- vzdelaniev v odbore elektrotechnika/automatizácia/mechatronika/IT/technika
- precíznosť
-ochota cestovať celoročne 50% pracovného času /najmä Nemecko/ s udelenou výnimkou z karantény ako expert
- samostatnosť
- schopnosť manažovať malé úlohy

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.