Máš platný preukaz NZV, poď k nám pracovať! Ponúkame mzdu 1340€!

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 205 - 1 340 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobnej spoločnosti hľadáme šikovných NZV vozíčkarov.

Ponúkame:
Základná mzda: 6€/h
Nadštandardné príplatky

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny
- Znalosť a schopnosť obsluhy motorového vozíka
- Zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa pokynov tím lídra
- Odvoz paliet s hotovým výrobkom a polotovarom
- Príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu ( formy, biele debničky, cisterny .. )
- Odvoz odpadu na dvor
- Tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu a strečovanie paliet

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 985 060, radi Vám povieme viac informácii.

- obnova platnosti preukazu NZV
- dochádzkový bonus
- 10 % z priemerného mesačného príjmu
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie
- nadštandardné príplatky
- rizikové príplatky
- zabezpečené a hradené ubytovanie v rámci Bratislavy
- stravné lístky v hodnote 4,50 €
- stravovanie v podnikovej jedálni
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
- zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní
- hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Obsluha elektrického paletového vozíku - Pokročilý
Obsluha motorových vozíkov - Pokročilý
Práca so skenerom - Základy
- Platný preukaz NZV
- Dobrý zdravotný stav
- Zmysel pre detail, presnosť
- Dochvíľnosť
- Zodpovednosť
- Ochota pracovať na zmeny

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.