Do výroby v Bratislave hľadáme strojníka formovania! Ponúkame mzdu 1340!

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 205 - 1 340 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si strojník/čka a hľadáš prácu v potravinárskom priemyslie? Máme pre teba pracovnú ponuku!

Ponúkame:
Základná mzda: 6€/h
Nadštandardné príplatky

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- obsluha strojov na formovacom úseku linky
- nastavovanie a zaznamenávanie parametrov písomnou aj elektronickou formou.
- zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosť podľa pokynov tím lídra.
- kontrola sít a magnetov
- príprava a načerpávanie hmoty podľa typu výroby
- príprava nalievacích zariadení
- príprava a násyp surovín, znalosť aróm a ich bezpečného používania
Práca v 2,3,4 zmenovom režime.

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 985 060, radi Vám povieme viac informácii.

- dochádzkový bonus 10 % z priemernej mesačnej mzdy
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie
- nadštandardné príplatky
- rizikové príplatky
- zabezpečené ubytovanie v rámci Bratislavy
- stravné lístky v hodnote 4,50€
- stravovanie v podnikovej jedálni
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
- zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní
- hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- Skúsenosti z výroby ( veľká výhoda )
- Nastavovanie strojov, obsluha ovládacích panelov ( podmienka )
- Samostatnosť
Dobrý zdravotný stav - pred nástupom je potrebné absolvovať lekársku prehliadku
- Zodpovednosť
- Ochota pracovať na zmeny

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.