Pridať inzerát

Odborník na sociálne média s nemeckým jazykom

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem o prácu v medzinárodnej spoločnosti? Si zdatný v cudzích jazykoch a bavia ťa sociálne siete?

Tak to hľadáme práve teba.

Náplňou práce bude:

- výskum a analýza najnovších trendoch v online konverzáciách

- vyhľadávanie, konsolidácia a výsledná analýza údajov

- poskytovanie poradenských služieb klientom

- tvorba prezentácii na základe získaných poznatkov

Benefity sú:

- 13. plat
- vykonnostny bonus podla vysledkom jednotlivca a vysledkov firmy
- zivotne poistenie a zdravotna starostlivost
- sick days, moznost HO, 25 dni dovolenky pre vsetkych
- referal bonus
- cafeteria

A mnoho dalsich bonusov, ktore budu odkomunikovane pocas pohovoru.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Musíš spĺňať nasledovné požiadavky:

- komunikačná znalosť nemeckéího jazyka (B2 level minimálne)

- ovládanie pokročilých funkcií v programe PowerPoint

- záujem o prácu v oblasti sociálnych sietí a médií

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.