Pridať inzerát

Vstúp do sveta HR a buď náš Koordinátor s UKR jazykom

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra, Nitra, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 5,5 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si denný/á študent/ka VŠ a máš chuť získať cenné skúsenosti z oblasti recruitmentu a HR? Pridaj sa do nášho nitrianskeho tímu.

PREFERUJEME ŠTUDENTA 3-4 ročníka VŠ, ktorý vie odrobiť 4-6 hodín cca 3-4x do týždňa.

Aká by bola Tvoja náplň práce?
- Inzerovať zadané pozície, zaistiť obsahovú a formálnu správnosť inzerátov,
- Aktívne vyhľadávať a oslovovať kandidátov (najmä zahraničný nábor),
- Telefonická komunikácia s kandidátmi, dávať im spätnú väzbu a priebežne s nimi komunikovať,
- Starostlivosť o kandidátov a zamestnancov u klienta – podpora v rámci výberového konania, prekladov dokumentov, podpisu zmluvy a organizácia nástupov a príjazdu kandidátov/zamestnancov,
- Zaisťovanie lekárskych prehliadok a tlmočenia,
- Informovať svojho nadriadeného a kolegov o prípadných problémoch pri komunikácii s klientami, kandidátmi
- Práca s databázou spoločnosti,
- Ďalšie prípadné úlohy zadané nadriadeným.

Čo ponúkame my:

- Training days v oblasti HR
- Podpora vzdelávania
- Team-buildingy
- "Týždeň zdravia"
- Aktívne využitie cudzích jazykov
- a iné...

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme niekoho, kto spĺňa nasledovné:

- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
- Aktívna znalosť ukrajinského jazyka podmienkou,
- Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícií výhodou,
- Flexibilita a pracovné nasadenie,
- Tímový hráč, záleží Ti na tom, aby v tíme bola dobrá nálada,
- Vodičský preukaz a aktívne šoférovanie podmienkou

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.