Pridať inzerát

Manažér digitálnej komunikácie

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si zbehlý v digitálnych technológiách, Magnolia, CMS či SEO sú pre Teba známy pojem, neváhaj čítať ďalej. Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Manažér digitálnej komunikácie, ktorý ale nebude viezť tím ľudí, bude akurát špecialista vo svojom obore a mentorovať juniorných kolegov.

Náplň práce:

- zodpovednosť za ďalší rozvoj a údržbu digitálnych kanálov so zameraním na webovú stránku
- úzka spolupráca s rôznymi tímami (stakeholderi či IT tímom) kvôli podpore publikovania a vývoja webových stránok
- setting up webových stránok
- technická úprava jednotlivých parametrov, testing nových features a reporting bugov
- vyhodnocovanie kampaní, návštevnosti a podobne
- práca na rôznych projektoch

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré budú kandidátom predstavené na pracovnom pohovore.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti digitálnych technológii a komunikácie
- Praktické skúsenosti s používaním digitálnych nástrojov a platforiem min. 3 roky
- Skúsenosti s publikovaním, hlásením chýb a testovaním
- Pochopenie UX dizajnu a procesov digitálneho marketingu
- Anglický jazyk na úrovni C1
- Jira , CMS a SEO je MUST

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.