Pridať inzerát

Špecialista kontrolingu

Grafton Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bernolákovo, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš skúsenosti v oblasti kontrollingu, prípadne si čerstvý absolvent a chceš sa v tejto oblasti rozvíjať – tento inzerát je možno práve pre Teba. Pre nášho klienta pôsobiacu vo výrobnej sfére obsadzujeme pozíciu Kontrollera, ktorý bude mať na starosti nie len finančný, ale aj výrobný kontrolling. Ak hľadáš niečo dynamické a zároveň dátovo orientované - čítaj ďalej.

Miesto výkonu práce je Bernolákovo, ale spoločnosť ponúka aj hybridný model fungovania a možnosť práce čiastočne z domu.

Náplň práce:
- sledovanie rozpočtových a materiálnych nákladov, analýza a definovanie odchýlok
- tvorba accrualov, príprava budgetu
- kalkulácia odchýlok od rozpočtu, reportovanie signifikantných problémov
- reporting pre internę účely
- účasť na mesačných a kvartálnych uzávierkach
- komunikácia s internými tímami, prípadne centrálami po celom svete

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- flexibilná pracovná doba, je možné čiastočne pracovať z domu,
- možnosť profesného rastu,
- odborné a jazykové školenia,
- ročný bonus,
- pomerná časť 13.platu,
- a veľa iných

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vysokoškolské vzdelanie – Ekonomický a finančný odbor
- Skúsenosti v oblasti kontrollingu, plant kontrollingu, prípadne kontrollingu v logistickej spoločnosti
- Na pozíciu zvážime aj čerstvého absolventa so silnou motiváciou pre kontrolling
- Silný Excel – aspoň V/H lookup, kontingenčné tabuľky
- Anglický jazyk na B2 úrovni – pravidelná interná komunikácia v anglickom jazyku
- znalosť SQL je výhoda
- znalosť práce v SAP je taktiež výhoda

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.