Pridať inzerát

Senior Database DevOps Engineer

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 - 4 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Vás DevOps technológie? Máte skúsenosti s public cloud službami?
Do tímu DevOps špecialistov nášho klienta, ktorý pôsobí v poisťovníctve hľadáme ostrieľaných systémových alebo DevOps inžinierov, ktorí majú chuť pracovať s tými najnovšimi technológiami, ktoré sú dnes zlatým štandardom.

Náplň práce:
- V rámci tímu, ktorý sa zameriava na operačnú podporu dátových služieb sa strenete s IaaS, automatizáciou a manažmentom databáz.
- práca s najnovšími technológiami a metódami - machine learning, AI Ops, autoscaling
- multi-cloud prostredie (Azure aj AWS + private cloud)
- podpora existujúcej infraštruktúry

- príspevok do 3. piliera
- flexibilný pracovný čas (6-22)
- príležitosť vysokej miery home office
- garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
- extra 5 dní dovolenky
- možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
a iné.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

- expertná znalosť databáz z pohľadu admina - databázového inžiniera E
- 4 roky skúseností s MS SQL Server a alebo MS Business Intelligence technológiami
- 2 roky skúseností v Azure a/alebo AWS public cloud.

Výhodou:
- Azure Certifikácia (DP-200, DP-201, DP-203)
- IaaS ,PowerShell, Puppet, Golang, Terraform, API's
- Kerberos delegation a Windows claims authentication
- site reliability engineering a/alebo chaos engineering
- záujem/znalosti machine learning, statistical modelling...

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.