Pridať inzerát

Manipulant/skladník - nový závod KECHNEC

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 814 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nakladanie tovaru na palety, balenie, prekládka, vykladanie
- Výdaj materiálu na dostatočné zabezpečenie výrobných liniek
- Dodržiavanie poriadku na pracovisku
- Expedovanie a nakládka kamiónov
- Pomocné práce v sklade

- Garantovaný 13-ty plat
- Stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
- Príplatky za prácu cez víkend, v noci a nadčas
- Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- Príspevok na dopravu
- Zabezpečené ochranné oblečenie
- Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- SŠ vzdelanie - maturita, alebo výučný list
- Prax vo výrobe, alebo sklade - výhodou
- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota pracovať na 3-zmennej prevádzke (12ky)
- Samostatnosť

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.