Pracovník na výrobu transformátorov! Ubytovanie k dispozícii!

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 906 - 1 100 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, kde by si mohol využiť svoju technickú zdatnosť? Hľadáš si niečo, kde nebudeš pracovať na linke a budú ti pomáhať stroje? Tak neváhaj a pridaj sa k nám

Ponúkame základnú mzdu: 906€

Tvoja náplň práce bude:
- navíjanie nízkonapäťových/vysokonapäťových cievok
- dodržiavanie technologických, pracovných a kontrolných postupov pri práci
- fyzické vykonávanie činnosti spojenej s manipuláciou a materiálom
- budeš čítať výkresy a kontrolovať priebeh výroby na strojoch

- práca na 3 alebo 2 zmeny
- ubytovanie zabezpečené
- jedáleň
- práca pre mužov aj ženy
- variabilná zložka (20%)
- príplatky podľa zákonníka práce
- gastrolístky v hodnote 4,50 €/deň
- príspevok na dopravu

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou transformátorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- stredoškolské bez/s maturitou
- technické myslenie
- schopnosť práce s PC
- žeriavnický preukaz, preukaz viazača bremien (výhodou)

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.