Pridať inzerát

Elektromechanik

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 850 EUR/mesiac720 - 850 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a zapájanie elektrických častí komponentov záložných, klimatizačných a napájacích jednotiek podľa predpísanej technickej dokumentácie
- príprava montážnych dielov podľa dokumentácie,
- zapájanie jednotlivých komponentov podľa elektroschém a výrobnej objednávky.
- práca na 2 zmeny

- príplatok za poobednú zmenu 0,20€/hod
- dochádzkový bonus 50 Eur / mesiac
- výkonnostný bonus
- pravidelné zvyšovanie platu
- koncoročný bonus
- príspevok na stravný lístok nad rámec stanovený zákonom
- príspevok na ubytovanie 200€/mesačne

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

- elektrotechnické vzdelanie alebo prax v odbore
- VÝHODOU odborná spôsobilosť minimálne podľa § 21 - VYŠŠIA MZDA
- základná schopnosť čítania elektrických schém a výkresov
- manuálna zručnosť

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Republiky 7
010 01 Žilina