Pridať inzerát

Technologický manažér/architekt

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 - 3 500 EUR/mesiac2700 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre globálnu spoločnosť so základmi vo Švajčiarsku, ktorá sa dlhé roky venuje oblasti poistenia a fin-tech riešení, hľadáme Technologického vedúceho/architekta, ktorý by zastrešil viacero oblastí v rámci IT oddelenia.

Náplň práce:

- dohľad nad IT procesmi, nastavovanie stratégii, byť súčasťou tímu a technologické zasahovanie do projektov
- priame zasahovanie a technická zodpovednosť za oblasti security, performance, design, operation, improvement, cloud (AWS+Azure)
- nastavovanie architektúry, vývojového procesu, priame podieľanie sa na architektúre a vývoji
- podpora cloudového tímu na novom projekte v rámci modernizácie

- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na kandidáta:

- aspoň 4-ročné skúsenosti vo viacerých IT relevantných oblastiach: security, cloud, vývoj, architektúra, risk management, DevOps
- skúsenosť s cloudovými riešeniami a ich priame nastavovanie, hands-on skúsenosť nutná
- skúsenosť s nastavovaním architektúry procesov v rámci vývoja
- dobrý prehľad v IT technológiách, všeobecný rozhľad
- komunikatívna a profesionálna úroveň anglického jazyka, B2+

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 01 Bratislava