Pridať inzerát

Procesný inžinier

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 000 EUR/mesiac1700 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zhotovovanie a certifikácia technickej dokumentácie a pracovných plánov na základe výkresovej dokumentácie
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
- tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov
- monitorovanie výsledkov návrhov
- participácia na vývoji nových produktov
- aktívne riešenie vzniknutých problémov
- vypracovávanie reportov a participácia na auditoch
- analýza výstupov od nastavovačov, kvality a návrh riešení
- sledovanie výrobých parametrov OEE, SMED,tvorba opatrení

- 13. - 14. plat
- jazykové vzdelávanie
- rozmanitý sociálny program (vianočné poukážky, športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácie a pod.)

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 3. roky prax na pozícii procesný inžinier/odbor vstrekovanie plastov
- znalosti tvorby koncepcie časových snímok a zvyšovania produktivity práce sú výhodou
- komunikatívnosť, schopnosť pracovať v teame, spoľahlivosť, vlastná iniciatíva
- MS Office - pokročilý
- SAP - výhodou
- NJ alebo AJ na komunikačnej úrovni

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Republiky 999/7
010 01 Žilina

Kontakt