Pridať inzerát

Junior Oracle Engineer

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 200 EUR/mesiac1700 - 2200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rozrastajúcom sa tíme IT oddelenia v nadnárodnej Švajčiarskej spoločnosti pôsobiacej v oblasti poistenia, uvítajú radi medzi seba ďalšieho kolegu na pozíciu Informaton Engineer.

- častý Home Office
- Flexibilná pracovná doba
- Garantovaný 13 plat
- Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€
- Príspevok na cestovanie v rámci MHD
- Dovolenka nad rámec zákona
- Work/ Life balance
- Tréningy, školenia a certifikácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo k tomu nevyhnutne treba:

- Skúsenosť s Oracle development (Data modelling, Database design, SQL, PL/SQL)
- Skúsenosť s Oracle DataWarehouse alebo s nástrojmi ETL
- Anglický jazyk (úroveň B2/C1) potrebný pri kontakte s manažmentom spoločnosti

Čo je pre Vás výhodou:
- Skúsenosť v JAVA alebo v inom objektovo orientovanom jazyku
- Silná motivácia získať skúsenosti v JAVA, GROOVY
- Znalosť nemeckého jazyka

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 06 Bratislava