Application Support Specialist (2nd/3rd) - vhodné aj pre šikovných absolventov!

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 300 EUR/mesiac1300 - 2300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Juniora, alebo skúseného Aplikačného Špecialistu, ktorý sa bude venovať podpore na 2nd/3rd level úrovni v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti pre veľké CRM zahraničné projekty.

Náplň práce:

- IT support aplikácií na úrovni 2nd/3rd line
- podpora aplikácie používanej ako CRM systém
- analýza problémov, ich riešenie alebo eskalácia
- komunikácia s dodávateľmi ohľadom riešenia problémov
- správa aplikácií a hľadanie možností na vylepšenie
- príprava dokumentácie ohľadom riešenia problémov
- práca na Windows platforme
- riešenie problémov súvisiciach s SQL databázami

Organizácia pracovného času:

- fixný pracovný čas od 9:30 do 16:00
- nakoľko sa jedná o support, je potrebné príležitosť začínať o 7:00 alebo začať neskôr a pracovať do 18:30

- 13. plat
- flexibilný pracovný čas
- rôzne vzdelávacie kurzy a školenia
- možnosť vzdelávania

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kandidát by mal mať:

- VŠ IT zamerania
- aspoň teoretickú znalosť SQL (v prípade absolventa)
- v prípade skúseného kandidáta: pracovnú skúsenosť so 2nd line aplikačnou podporou aspoň 2 roky + pokročilú znalosť SQL
- aktívnu angličtinu (schopnosť verbálne komunikovať

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 01 Bratislava