Pridať inzerát

Senior .Net/C# Developer

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 500 EUR/mesiac2000 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak .NET/C# zohráva hlavnú úlohu v tvojom pracovnom živote a chceš sa v tomto smere rozvíjať na novej pozícii, vieme ti v tom pomôcť.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu, kde náplňou práce bude:
- Vývoj v .NET/C#
- Vývoj a správa aktuálnych aplikácií, traidingovej platformy a CRM systému
- Vytvorenie nového webu spoločnosti
- Analýza dát
- Vývoj a podpora integrácií s viacerými externými systémami
- Analýza a optimalizácia software a databázového výkonu
- Aktuálne používaný OS je Windows a ako metodologický postup KANBAN
- Do budúcna je plán venovať sa aj kryptoménam

Benefity:
- Možnosť práce na TPP alebo živnosť/s.r.o
- Home office (cca 1 deň/ týždeň)
- 5 dni dovolenky navyše do 33 rokov, 3 dni po 33-ke
- Ročný performance bonus vo výške 10% ročného platu
- Referral bonus až 1000 eur
- Flexibilná pracovná doba
- Edenred kupóny pre kultúrne a športové podujatia 30-40€/mesiac
- Preplácanie tréningov, konferencií a certifikácií
- Jazykové kurzy
- Príspevok na svadbu alebo narodenie dieťaťa 400€

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na kandidáta:
- Aspoň 3 ročné skúsenosti s NET framework / C# / Web API
- Skúsenosti s SQL
- Angličtina na komunikatívnej úrovni B2/C1, nakoľko manažment pochádza z UK
- Vysokoškolské vzdelanie z IT oblasti

Výhodou sú:
- Znalosti z finančnej oblasti

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 06 Bratislava