Servisný technik pre riadenie budov + auto aj na súkromné účely

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre stabilnú spoločnosť a disponovať autom aj na súkromné účely? Máš aspoň ročnú prax ako servisný technik? Tak potom využi príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť poskytujúcu energetické a automatizačné digitálne riešenia na pozícii servisného technika.

Čo bude Tvojou náplňou práce ?

- starostlivosť o zverených zákazníkov a poskytovanie služieb záručného i pozáručného servisu
- vykonávanie pravidelných prehliadok a zodpovednosť za servisné činnosti
- predaj servisných činností cieľovým zákazníkom
- riešenie technických reklamácií
- dodržiavanie interných politík spoločnosti
- realizovanie servisných zásahov na území celej SR

Benefity:
- auto aj na súkromné účely
- 11% bonus z ročného platu na konci roka
- príplatky za výjazdy v noci/cez víkend podľa zákonníka práce

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Požiadavky na kandidáta:
- elektrotechnické vzdelanie
- znalosť problematiky merania a regulácie riadenia budov je PODMIENKA
- el. vyhláška paragraf 22 a 23
- prax min. 1 rok
- čítať elektrotechnické výkresy PODMIENKA
- anglický jazyk - A2 - schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- v prípade potreby ochota pracovať cez víkend/noc
- flexibilita - servisné zásahy môžu byť na území celého Slovenska
- vodičský preukaz PODMIENKA

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 06 Bratislava