Pridať inzerát

Skladník vo výrobnej spoločnosti (Ref. č.: 3-21-33085/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú zahraničnú automotive spoločnosť pôsobiacu v Kechneci hľadáme pracovníkov na pozíciu SKLADÍK S PLATNÝM PREUKAZOM VZV.

NÁPLŇ PRÁCE:
- príjem, skladovanie a evidencia materiálu
- zásobovanie výrobných liniek materiálom
- inventúry
- balenie servisných dielov
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

720 - 800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

- Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- Nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce
- 13-ty plat
- Stravné lístky
- Príspevok na cestovné

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

POŽADUJEME:
- SŠ vzdelanie resp. výučný list
- Skúsenosti na pozícii skladník nevyhnutné
- Platný preukaz na VZV
- Ochota pracovať na zmeny ( 2 až 3 zmenná prevádzka )
- Základné počítačové zručnosti
- Zodpovednosť

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Murgašova 3
04001 Košice