Pridať inzerát

HR Business Partner (Ref. č.: 2-12-31464/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť stať sa súčasťou HR tímu, ako HR Business Partner, v medzinárodnej spoločnosti.

Vašimi hlavnými úlohami bude:
- riadenie náborového procesu
- zúčastňovanie sa na procese nástupu a adaptácie novoprijatých zamestnancov
- koordinácia zaškolovacieho procesu (identifikovanie vzdelávacích potrieb, nastavovanie nových procesov a smerníc)
- zber a analýza dát týkajúcich sa odmeňovania a benefitov
- navrhovanie nových nástrojov odmeňovania, vytváranie smerníc a ich aktualizácia
- poskytovanie poradenstva v oblasti pracovno-právnej
- vedenie výstupných pohovorov a riadenie výstupného procesu
- podieľanie sa na HR projektoch
- podieľanie sa na tvorbe stratégie a implementácii HR procesov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1400 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- účasť na spoločenských akciách
- priestor pre rozvoj a profesionálny rast
- priateľská atmosféra na pracovisku

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax na podobnej pozícii v trvaní min. 2 roky
- vysokoškolské vzdelanie z oblasti personalistiky
- aktívna znalosť anglického jazyka
- vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Piaristická 1
Nitra

Kontakt