Prevádzkový manažér so zameraním na údržbu (Ref. č.: 2-30-33002/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako Prevádzkový manažér so zameraním na údržbu !

Náplňou práce bude najmä:
- Zodpovednosť za bezproblémový chod spoločnosti
- Kontrolovanie dodržiavania procesov v rámci spoločnosti /dve strediská /
- Koordinácia medzi oddeleniami spoločnosti
- Navrhovanie, riadenie a vylepšovanie procesov vrátane efektívneho riadenia ľudských zdrojov
- Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
- Riadenie finančného hospodárenia spoločnosti
- Úzka spolupráca s majiteľom spoločnosti
- Vypracovávanie pravidelných reportov a štatistík
- Zodpovednosť za systém manažérstva kvality spoločnosti

Miesto práce: Nitra a Senica.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3000 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

- základná zložka mzdy v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta
- služobné auto /nadštandard/
- dlhodobá spolupráca
- možnosti vzdelávania a školení
- 13. a 14.plat

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Minimálne 5-ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- Výhodou skúsenosti s komplexným riadením menšej spoločnosti /cca 45 zamestnancov/
- Prax v oblasti strojárstva,výrobných liniek /elektro,resp.strojná údržba, výroba strojov,PLC/
- Plynulé ovládanie anglického jazyka je podmienkou
- Asertívna osobnosť
- Výhodou skúsenosti s akvizíciou zákazníkov
- Výhodou znalosti ekonomického charakteru
- Výhodou skúsenosti s riadením projektov
- Riadiace schopnosti
- Komunikatívne a organizačné schopnosti
- Strategické myslenie
- Odolnosť voči stresu
- Schopnosť riešiť problémy

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Piaristická 1
Nitra