Staň se záchranným kolem pro důležité klienty v bankovnictví (Ref. č.: 1-26-32340/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stan se tím, který má na každou otázku a problém odpověď anebo řešení. Hledáme někoho kdo si dokáže snadno vytvořit vztah s klienty a ochotně ním pomoci. Staň se technickou a funkční podporou společnosti se zvučným jménem. Pokud je čeština tvůj mateřský jazyk a máš pro- klientský přístup tak zaostřit svoji pozornost. Máme pro tebe práci, v níž se nudit nebudeš.

Budeš si vytvářet dlouhodobý vztah s klienty z portfolia společnosti a komunikovat s nimi v rámci Evropy. Náplní tvé práce bude profesionální poradenství v oblasti produktů a služeb a to právě technická podpora při otázkách ohledně nové aplikace a jiných nejasností ze strany klienta. Dále to zahrnuje i práci v interním systému a plnění administrativních úkolů spojených s podporou klientů.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Zamestnanecké výhody, benefity

- Příspěvek na stravenky
- Systém kafeterie
- Referral bonus
- Bonus při narození dítěte a při svatbě
- Home office
- Jazykové kurzy a školení
- Příspěvek do 3. pilíře
- Životní pojištění
- Teambuilding, firemní večírky

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vyžadujeme od tebe znalost Anglického a Českého jazyka (C1), který budeš využívat při telefonické a emailové komunikací s klientem (pozice NENÍ CALL CENTRUM). Podmínkou je zkušenost z oblasti zákaznického servisu minimálně 1 - 2 roky, nebo zkušenost z bankovního prostředí a znalost jejich produktů. Očekáváme od tebe, že budeš mít velmi dobré komunikační dovednosti, pro- klientský přístup a empatii.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 06 Bratislava