Pridať inzerát

Junior inžinier kvality (Ref. č.: 4-26-32099/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa venovať oblasti kvality? Ide o projektovú výrobu, takže nadobudneš komplexné skúsenosti a neskôr sa môžeš špecializovať podľa tvojich predstáv! Na pozícií si ťa kompletne zaškolia takže, ak si čerstvo po škole alebo si doteraz robil niečo iné, nevadí!

Stredneš sa s nasledovnými úlohami:

- Optimalizácia kvality dodávok prikupovaných dielov pomocou cielenej podpory dodávateľa
- Zabezpečenievstupnej a výštupnej kvality podľa zodpovedajúcich noriem pomocou kvalitárskych techník
- Výstavba, udržovanie a ďalší rozvoj meracích metód na kontrolu prikupovaných dielov
- Tvorba plánov vstupnej kontroly
- Zabezpečenie záznamov o vstupe tovaru a ich analýza
- Zodpovednosť za vykonávanie periodických hodnotení dodávateľov
- Stretnutia a porady s dodávateľmi ohľadom jednotlivých projektov
- Zabezpečenie auditov dodávateľov a sledovanie zmien
- Reporting a spolupráca s centrálnym nákupom
- Spolupráca pri vývoji produktu u dodávateľa

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Samozrejme, po kvlaitnej práci je potrebná aj dobrá odmena! Takže tvoj zamestnávateľ ti ponúka:

- Ročné navýšenie platu
- Jazykové kurzy
- Prístup k technológiám
- Refferal bonus systém

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát musí mať:

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2) je podmienkou, pretože absolvuješ zahraničné telefonáty na pravidelnej úrovni
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Technické vedomosti (čítanie technickej dokumentácie, materiály)
- Výborné komunikačné zručnosti
- Zdravá asertivita

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 06 Bratislava