Konštruktér pre medzinárodnú spoločnosť (Ref. č.: 4-30-32087/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v modernej strojárskej spoločnosti, ktorá je svetovou jednotkou v predaji ich produktov. Aktuálne rozširujú tím a hľadajú šikovného kandidáta na pozíciu KONŠTRUKTÉR.

Vašou zodpovednosťou bude:

- Navrhovanie rozmanitých prípravkov do výroby
- Príprava výkresovej dokumentácie
- Práca v programe AutoCAD a SAP
- Navrhovanie technických riešení podľa požiadaviek zákazníka
- Návrh produktu s cieľom minimalizácie nákladov na jeho výrobu
- Príprava inštrukcií a postupov pre prípravky
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

450 - 600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

- Firma je jednotkou na trhu vo svojom obore
- Výučba cudzích jazykov
- Školenia na špeciálne programy v zahraničí
- Koncoročná odmena
- Každoročné zvýšenie platu o 2%
- Firemné akcie
- Zdravotné balíčky, hradenie prehliadok
- Medzinárodné prostredie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Úspešný kandidát by mal mať:

- Skúsenosti s tvorbou technickej dokumentácie
- Schopnosť čítať a interpretovať technickú dokumentáciu a výkresy
- Znalosť programu AutoCAD
- Mierne pokročilá znalosť Anglického na úrovni B1 podmienkou
- Vzdelanie v oblasti Strojárstva resp. Technológií

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 06 Bratislava