Odborný zákaznícky servis s nemeckým jazykom (Ref. č.: 1-26-31589/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je Vašim cieľom začať sa profesionálne realizovať? Ak patrí nemecký jazyk medzi Vaše hobby a zároveň máte základy anglického jazyka, ktorému by ste sa radi venovali aj vo svojej profesii, tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis hneď teraz!

Vašou náplňou práce bude:

- poradenstvo ohľadom využitia miestnych maloobchodníkov pre distribúciu produktov
- citlivé zaobchádzanie s kritickými situáciami a ich preposlanie manažérovi
- vybavovanie vzoriek a promo balíkov produktov
- spolupráca a administratívna podpora v rámci oddelení
- spracovanie údajov nových zákazníkov
- komunikácia s jednotlivými oddeleniami spoločnosti

- 13. plat
- Referral bonus
- Home office
- Extra príspevok na stravné lístky
- Možnosť relokačného bonusu

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo všetko by ste mali mať?

- ukončené vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie
- polročnú prax v administratíve
- komunikatívnu znalosť nemeckého jazyka (C1)
- základná znalosť anglického jazyka na úrovni A2, aby si vedel prečítať email od zákazníka
- energický charakter schopný prispôsobiť sa zmenám
- prístup zameraný na zákazníka, tímový hráč
- pokročilé znalosti v MS Office

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 06 Bratislava