Kontrolór kvality v automobilovom priemysle! (Ref. č.: 2-21-31540/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 - 850 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu v oblasti automotive, ktorý sa zameriava predovšetkým na kvalitu a výsledky.

Náplň práce:

- triediace práce
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola kvality
- mechanické úpravy a opravy
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- kontrola jednotlivých dielov a ich funkčnosti

Prááca sa vykonáva v dvojzmennej prevádzke (8h zmeny)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

780 - 850 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

- profesionálne zaškolenie
- dlhodobá spolupráca v medzinárodnej spoločnosti
- práca pre jedného z popredných dodávateľov pre JLR

Viac informácií Vám radi poskytneme na tč. 0910 744 004.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- precíznosť
- flexibilita
- ochota manuálne pracovať

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Piaristická 1
94901 Nitra

Kontakt