Účtovník dlhodobého majetku spoločnosti (Ref. č.: 1-26-31588/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných účtovníkov, ktorí hovoria plynule po anglicky. Ak chceš začať a budovať svoju kariéru vo finančnej oblasti, si orientovaný na čísla a lákajú Ťa výzvy v medzinárodnom prostredí, prihlás sa!

Náplň práce:

- Spracovávanie kompletných investičných projektov
- Analýza akvizícií
- Zaúčtovanie majetku
- Postupy podľa medzinárodných štandardov IFRS
- Pravidelný reproting
- Kooperácia s inými oddeleniami
- Participácia na uzávierkach
- Komunikácia v anglickom jazyku

- 13. plat
- Referral bonus
- 5 sick days
- Home office
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bezplatné členstvo v 2 telocvičniach v Bratislave
- Možnosť relokačného bonusu

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal mať:

- Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického charakteru
- Záujem pracovať v oblasti financií a účtovníctva
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Logické myslenie
- Flexibilita

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 06 Bratislava