Administratívna pozícia v oblasti HR s anglickým a nemeckým jazykom (Ref. č.: 1-26-31631/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa administratíva v oblasti HR, chceš uplatniť svoje jazykové znalosti a máš zmysel pre detail? Ak je tvoja odpoveď áno, tak neváhaj a začni už dnes!

Tvojou náplňou práce bude:
- Spracovávanie HR procesov, ako napríklad nástupy, zvyšovanie a znižovanie miezd, ukončovanie pracovných pomerov, a iné.
- Budeš robiť kompletnú podporu HR Business partnerom
- Naučíš sa ako vyzerá interný systém SAP
- Práca s interným systémom a spracovávanie procesov prostredníctvom mailov

- 13. garantovaný plat
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
- Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bonus pri presťahovaní
- Home OfficeHome Office

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:

- Máš ukončené stredoškolské štúdium s maturitou
- Aktívne využívaš ANGLICKÝ a NEMECKÝ jazyk na úrovni B2
- Máš pocit, že komunikácia je tvojou silnou stránkou
- Vieš pracovať v programe EXCEL na základnej úrovni
- Si ochotný s času na čas pracovať aj nad rámec svojich povinností

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 2
811 06 Bratislava

Kontakt