Ovládate SAP, IFRS a slovenské účtovné štandardy? (Ref. č.: 1-11-31392/PF)

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účtovanie došlých a vyšlých faktúr, platieb
- Neskôr prechod do komplexného účtovníctva
- Participácia na mesačných uzávierkach a ročných auditoch
- Rekonciliácia účtov
- Reporting
- Využívanie SAP, IFRS a SAS

Spoločnosť ponúka škálu finančných a nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnou stretnutí so spoločnosťou.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme kandidáta, ktorý ovláda na pokročilej úrovni SAP a účtoval primárne v Slovenských účtovných štandardoch.
- Angličtina na pokročilej úrovni je MUST
- Minimálne 2 roky skúseností v oblasti účtovníctva
- Znalosť IFRS je potrebná

Spoločnosť Grafton Recruitment bola založená v Dubline v roku 1982. Od svojho založenia sa Grafton Recruitment vybudovala pozíciu svetovo uznávaného poskytovateľa personálnych a náborových služieb. Sieť našej spoločnosti sa rozrástla do celkového počtu 75 pobočiek v 19 krajinách (Veľká Británia, Írsko, Chile, Maďarsko, Poľsko, Česká republika, Grécko, Slovenská republika, Belgicko, Litva, Portugalsko, Rakúsko, Rusko,Rumunsko, Francúzsko, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestie SNP 1
811 06 Bratislava