Pridať inzerát

VÝROBNÝ PRACOVNÍK V BERNOLÁKOVE! PRÁCA NA JEDNU ZMENU

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 153 - 1 253 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa rozoberať staré veci a vdychovať im nový život?
Tak poď pracovať k nám ako Operátor výroby a pomôž nám opravovať použité alternátory!

Ponúkame:
- Základná mzda 928€
- Po 6. mesiacoch navýšenie základnej mzdy
- Dochádzkový bonus 50€
- Osobné hodnotenie do 75€
- Výkonnostný bonus 100€
- Príplatok pri demontáži 80-100€
- Príspevok na dopravu
- Stravná karta (4,30€/deň)

Tvojou prácou bude:
- Renovácia alternárov
- Demontáž alternátorov
- Čistenie komponentov
- Diagnostika a testovanie funkčnosti alternátorov
- Obsluha jednoduchých zariadení ako brúska, pieskovačka či práčka

- Pracovná doba: Po-Pia od 06:00-14:00
- Práca v sobotu 1-2x do mesiaca za extra príplatok!
- Ubytovanie nie je k dispozícii

Práca vhodná pre mužov aj ženy.

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289.

Benefity:
- jednozmenná prevádzka
- stabilné zamestnanie
- príspevok na dopravu
- navýšenie mzdy po 6. mesiacoch
- možnosť parkovania v stráženom areáli
- Vianočný večierok

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá repasovaním alternátorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť - schopnosť pracovať v stoji
- Technická zdatnosť
- Precíznosť

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.