Pridať inzerát

Procesný inžinier

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Košice - okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 10-12-2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora tímu pri zavádzaní nových produktov, procesov a systémov výroby
- účasť na navrhovaní optimálnych výrobných procesov pre výrobu najmä pre úpravu kamerových systémov (ADAS)
- projektovanie zariadení: od koncepcie, až po schválenie
- školenia personálu a podporu pri sériovej výrobe alebo v laboratóriu
- dodržiavanie stanovených cieľov v oblasti kvality, nákladov a termínov dodania
- tvorba výrobnej dokumentácie, pracovných postupov a inštrukcií
- posúdenie rizík: FMEA, analýzy schopností a pod.
- plánovanie procesov a plánovanie úspory energie
- zohľadnenie bezpečnosti, ergonómie, platných noriem a zákonov

- garantovaný 13. plat
- príspevok na dopravu
- každoročné navyšovanie mzdy
- sociálny fond
- ďalšie vzdelávanie a rozvoj
- možnosť homeoffice
- teplá strava priamo na pracovisku

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie v oblasti elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií alebo strojárstva
- min. 3 roky skúseností na obdobnej pracovnej pozícii
- znalosti v oblasti spájania, merania, dávkovania, laserového zvárania plastov, integrácie elektrických testov, kvality obrazu a pod.
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- AutoCad - pokočilá úroveň
- prehľad v systémoch manažérstva kvality
- základné znalosti riadenia LEAN

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.