Pridať inzerát

Manipulant logistiky v sklade na TPP

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 10-01-2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá práca v americkej spoločnosti - * Zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru a materiálu
* Príjem a kontrola zásielok podľa príslušných dokladov
* Zabezpečenie uskladnenia materiálu a tovaru v sklade s ohľadom na ich ochranu a manipuláciu s nimi (FIFO)
* Zodpovednosť za uvoľňovanie materiálov do výroby v súlade s platnými špecifikáciami a za uvoľňovanie a označovanie materiálov na základe platnej odchýlky

* 4,51 EUR/hod
* nočná 1,432 EUR/hod
* sobota 1,79 EUR/hod
* nedeľa 3,58 EUR/hod
* dochádzkový bonus 85 EUR
* výkonnostná prémia 10% zo základu mzdy
* osobné prémie 0% - 20% zo základu mzdy
* príspevok na dopravu 0 - 50,00 EUR podľa km od bydliska
* stravný lístok v hodnote 4,50 Eur (plne hradené zamestnávateľom)
* 13. plat (vyplácaný v júni)
* 14 plat (vyplácaný v novembri)

Nie je nutnosť vlastniť preukaz VZV po zaškolení a spokojnosti zamestnávateľa ZDARMA školenie na vysokozdvižný vozík. Práca vhodná aj pre ABSOLVENTKA/TKU.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

* manuálna zručnosť
* iniciatívnosť
* precíznosť
* pracovná disciplína a časová flexibilita
* vek nad 18 rokov

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.