Operátor výroby - Pracuj len 94 hodín mesačne a zarábaj 850€

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lipany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 05-01-2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky zdatných a šikovných pracovníkov.

- obsluha strojov na spracovávanie plastov ( vstrekovacie lisy ),
- odoberanie výrobkov z lisu,
- orezávanie a očistenie výliskov,
- vizuálna kontrola výliskov,
- príprava výrobkov na ďalšie operácie,
- monitorovanie výroby, plnenie každodenných plánov,
- riešenie problémov pri výrobe.

- mzda je uvedená za 8 dní odpracovaných počas víkendov,
- práca na pracovnú zmluvu,
- strava plne hradená zamestnávateľom,
- zvýšený príplatok za prácu nadčas, v noci, vo sviatok.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať cez víkend
- manuálna zručnosť, ochota učiť sa nové veci,
- dôslednosť, presnosť, precíznosť,
- pozitívny prístup k práci a riešeniu problémov,
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby,
- zaškolenie počas prvých 3-och týždňov ( práca nie je vhodná pre zamestnaných).

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.