Pridať inzerát

Reportingový špecialista v oblasti investícií

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 - 2 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 03-12-2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o oblasť reportingu? Máš analytické zručnosti? Komunikuješ plynule anglicky? Aktuálne hľadáme skúseného analytika či účtovníka, ktorý zastreší nasledovné oblasti:

- Úzka spolupráca s finančným oddelením kreditného rizika
- Monitorovanie portfólia a ratingov
- Tvorba kredit risk analýz
- Príprava finančných dokumentov
- Hodnotenie finančných nástrojov

Spoločnosť ponúka nasledovné benefity:

- garantovaný 13.sty plat
- príspevok do 3. piliera
- 5 dní dovolenky navyše
- príspevok na stravovanie

A mnoho ďalších, ktoré budú kandidátom predstavené na pracovnom pohovore.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Na uvedenú pracovnú pozíciu zvážime uchádzačov, ktorí spĺňajú nasledovné požiadavky/kritériá:

- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti bankovníctva, poisťovníctva alebo auditu
- Anglický jazyk na úrovni C1
- Znalosť IFRS (ideálne IFRS 9) a všeobecného účtovníctva
- Ovládanie MS Excel na pokročilej úrovni
- Analytické myslenie, samostatnosť, precíznosť
- Znalosť Power BI výhodou

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.