Pridať inzerát

Technical L2 Support Specialist - TPP, remote

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 02-12-2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš predchádzajúcu skúsenosť s poskytovaním technickej podpory v oblasti hlasových, dátových či komunikačných služieb a si otvorený/á novým výzvam? Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti rýchloobratkového tovaru, hľadáme nového skúseného člena tímu, ktorý bude zastrešovať druhý level IT podpory a pomôže s troubleshootingom.

Náplň práce:
- Pomáhať riešiť technické ťažkosti v oblasti hlasových služieb (podpora pre interných zamestnancov ako aj externých klientov spoločnosti)
- Podieľať sa na identifikácii príčiny problému a navrhovať riešenia
- Eskalácia incidentov na L3 a L4 úroveň IT podpory (v prípade zložitejších problémov)
- Riešiť žiadosti o konfiguračné zmeny
- Pravidelný reporting a príprava technickej dokumentácie, ktorá bude slúžiť ako podkladový materiál pre nižšiu úroveň podpory
- Možnosť participovať na tvorbe analýz a reportov pre zákazníkov

Benefity:

- Možnosť remote spolupráce
- 13.plat
- Performance bonus
- Životné poistenie
- 5 sick days/rok

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:

- Predchádzajúca pracovná skúsenosť s poskytovaním technickej podpory v oblasti dátových či komunikačných služieb minimálne 3 roky
- Silná orientácia v dátových sieťach a v technológiách TCP/IP, UDP, SIP/SDP
- Aktívna a plynulá komunikácia v anglickom jazyku

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.