Pridať inzerát

Mechanik strojov a zariadení

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice - okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Mechanické práce pri montáži a oživovaní výrobných technologických zariadení
- Oprava a údržba mechanických častí výrobných zariadení
- Úpravy a optimalizácia mechanických častí existujúcich výrobných zariadení (hydraulika, pneumatika)
- Výmena náhradných dielov v rámci preventívnej a prediktívnej údržby
- Zaznamenávanie vykonaných opráv a použitých dielov na údržbu
- Vykonávanie pomocných úkonov v oblasti elektro - údržby

- Práca v medzinárodnej úspešnej spoločnosti
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Príplatky za optimalizácie
- 13.plat

- Zvýhodnené stravovanie
- Podpora vzdelávania

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- SŠ - strojárske (špecializácia na mechaniku / mechatroniku)
- Dobrá orientácia v oblasti mechaniky, hydrauliky, pneumatiky
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- Záujem o nové technológie
- Ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- Technická a manuálna zručnosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Vysoká kvalita práce
- Zodpovednosť

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.