Pridať inzerát

Manipulačná práca pre ženy aj mužov

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 050 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj ako manipulant vo výrobe- ide o nenáročnú prácu pri obsluhe strojov:
- jednoduchá obsluha zváracích strojov,
- strojové zváranie tenkých plechov,
- samostatná práca podľa pracovnej inštrukcie,
- možnosť obhliadky pracoviska na pohovore

- miesto výkonu práce v Žiline,
- výkonnostný bonus,
- letný a zimný bonus,
- príplatky za každú odpracovanú hodinu.

Kontaktná osoba: Michaela Cvengrošová 0903 407 861

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- prax vo výrobe výhodou,
- ochota pracovať na 3 zmeny,
- manuálna zručnosť, zodpovednosť
- práca vhodná pre mužov, ženy a absolventov

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.