Pridať inzerát

Viazač/ka káblových zväzkov - rozširujeme tím

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v spoločnosti s 20 ročnou tradíciou:
- miesto výkonu práce: Liptovský Hrádok
- montáž káblových zväzkov
- osádzanie súčiastok do dosiek plošných spojov
- práca podľa jednoduchej a prehľadnej technickej dokumentácie
- samostatná práca (max. vo dvojici), každý zamestnanec má vlastný pracovný stôl
- žiadna pasová výroba
- zaškolenie v školiacej miestnosti až 1 mesiac (individuálny prístup)

Veľkou výhodou je , že všetky úkony sa dajú vykonávať v sede alebo stoji, podľa požiadavky zamestnanca.

- 2 % príspevok do III. piliera
- 20 % (mesačné výkonnostné odmeny 0 - 200 EUR)
- poobedný príspevok 0,067 EUR/hod
- teplá strava na pracovisku - 1 EUR/obed
- navýšenie mzdy aj v rámci skúšobnej doby
- nástup priamo do kmeňa spoločnosti
- spojenie do/zo zamestnania priamo až pred spoločnosť
- príspevok na dopravu

kontakt: petra.slizikova@grafton.sk alebo 0902 985 057

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

- dobrý zrak (okuliare môžu byť)
- trpezlivosť
- manuálna zručnosť
- dôraz na detail
- VHODNÉ AJ PRE ABSOLVENTOV alebo pre GASTRO SEGMENT, KRAJČÍRKY, KADERNÍČKY

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.