Pridať inzerát

Frontend programátor - medior, senior ( aj Remote)

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený Javascript programátor a hľadáš novú pracovnú príležitosť, pri ktorej budeš môcť participovať na zaujímavých projektoch a uplatniť tak svoje skúsenosti? Pre nášho klienta hľadáme nového člena do medzinárodného tímu vývojárov, ktorý bude spolupracovať na vývoji webových aplikácií pre neziskový sektor.

Náplň práce:

- Zastrešovanie celého procesu vývoja webových aplikácií - návrh, implementácia, testovanie, údržba
- Navrhovanie funkcií pre mobilné zariadenia
- Spolupráca s back-end programátormi a webovými dizajnérmi
- Riešenie problémov softvéru – aktualizácie, efektívnosť
- Písanie technickej dokumentácie

- Zmluva na dobu neurčitú
- Finančné bonusy (napr. vianočné)
- Preplácané školenia a certifikácie
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť full remote spolupráce
- Celofiremné eventy (teambuldingy, workation)

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Požiadavky:

- Predchádzajúca pracovná skúsenosť ako front-end programátor
- Znalosť viacerých front-endových technológií – HTML,CSS, JavaScript, React, jQuery
- Komunikačná úroveň angličtiny na úrovni B2/C1 (budeš súčasťou medzinárodného tímu a komunikácia v angličtine bude na dennej báze)

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Obchodná 2
811 01 Bratislava

Kontakt