Vedúci oddelenia a Zástupca Vedúceho oddelenia fashion predajne

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si blázon do módy, rád/a sa kvalitne obliekaš a poznáš všetky módne značky sveta? Máš výborné komunikačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie a zmysel pre kreativitu? Ak áno, tak presne toto je skvelá príležitosť práve pre Teba!

Tvojou prácou bude:
- starostlivosť o zákazníkov a zamestnancov
- koordinácia a riadenie svojich zamestnancov
- komunikácia so zákazníkmi
- komunikácia s centrálnym obchodom
- edukácia a zaškoľovanie zamestnancov
- práca s tovarom, zodpovednosť za tovar
- kontrola svojich zamestnancov
- riešenie reklamácií

Ponúkame ti zopár zaujímavých benefitov:

- dynamické pracovné prostredie a skvelý, priateľský kolektív
- individuálne plánovanie kariéry
- možnosť sebarozvoja a uplatnenia vlastnej kreativity
- zamestnanecká zľava v obchodoch až do výšky 50%
- finančné odmeny
- iné odmeny

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- skúsenosti s vedením predajne, oddelenia predajne v oblasti módy min. (pozícia store manager, department manager, deputy department manager)
- anglický jazyk aspoň na úrovni B1 (komunikatívna úroveň)
- schopnosť zvládať prácu s veľkým objemom tovaru
- silné organizačné schopnosti
- skúsenosť s vedením tímu
- flexibilita pri plánovaní pracovného času - ochota pracovať aj cez víkend

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Obchodná 2
811 06 Bratislava

Kontakt