Pridať inzerát

Hlavný účtovník

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Humenné
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacNástupná mzda od 1 600 € v závislosti od predošlých skúseností a praxe kandidáta + mesačná variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti
- Vedenie a organizácia činnosti účtovníckych tímov
- Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch
- Kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské
účtovníctvo
- Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke
finančného účtovníctva
- Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
- Vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva
- Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového
poradenstva
- Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
- Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH
- Vypracovávanie finančných plánov, analýz a správ podľa požiadaviek vedenia
spoločnosti
- Zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce
- Vypracovanie reportov pre vedenie spoločnosti
- Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva

- práca na Hlavný pracovný pomer priamo v internom stave pre nášho významného klienta
- notebook
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- stravné lístky
- preplatenie nákladov na dopravu nad 30 km
- príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Výroba ostatných výrobkov z gumy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické - účtovníctvo, finančný manažment

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Notes Lotus - Základy
SAP - Základy

Počet rokov praxe

3

- Znalosť TRANSFER PRICE (pricing – Prevodná cena) - Podmienka
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- Schopnosť učiť sa nové veci
- Organizačné zručnosti
- Zvládnutý Time managment
- Odolnosť voči stresu
- Inovatívny prínos
Prirodzená autorita
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - hovorová a písomná forma, využitie na dennej báze
- Taliansky jazyk - Výhodou, nie podmienkou

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov