Výrobno-Obchodný Manažér - Prvovýroba Poľnohospodárskych produktov

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hniezdne
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacTvoj nástupný plat OD 1200 € sa bude odvíjať od Tvojich predošlých skúseností, znalostí a praxe + mesačné prémie do výšky 100 % po skúšobnej lehote
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba stratégie rozvoja spoločnosti
- Zisťovanie podnikateľských a obchodných príležitostí
- Realizácia podnikateľských plánov
- Konštruktívny pohľad na zhodnotenie budgetu
- Plánovanie ročných finančných plánov
- Operatívne riadenie spoločnosti - 5 - 8 zamestnancov
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- Vyhľadávanie a získavanie nových obchodných partnerov, lobing, vedenie obchodných stretnutí
- Analýza trhu na pravidelnej báze
- Monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
- Definovanie a riadenie politiky ľudských zdrojov
- Výber kľúčových manažérov
- Interná komunikácia
- Šírenie dobrého mena spoločnosti
- Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti - mesačné správy, prezentácia výsledkov, smerovania, plánov
- Dodržiavanie platných právnych noriem

Pre nášho významného klienta hľadáme novú posilu v tíme manažérov, ktorý sa stane priamo ich interným zamestnancom, prípadne sa vieme dohodnúť aj na práci na živnosť.

Ponúkame Ti:
- Priateľský kolektív
- Nové moderné priestory
- Stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- Možnosť kariérneho rastu
- Každoročne finačná odmena za vernosť
- Prémie do výšky 100 % po skúšobnej lehote
- Podujatia pre zamestnancov a ich deti
- Služobný telefón
- Služobné motorové vozidlo
- Možnosť poskytnutia ubytovania
- Zabezpečená teplá strava priamo na pracovisku
- Káva, čaj, ovocie, koláče
- Koncoročný ples a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel, Ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 5 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii

• Nevyhnutné predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti riadenia stredne veľkej obchodnej spoločnosti v oblasti potravinárstva, mäsovýroby - 5 rokov
• Predošlé skúsenosti s predajom voči kľúčovým klientom
• Predošlé skúsenosti v oblasti nákupu, rámcové objednávky, cenotvorba
• Ekonomická znalosť
• Znalosť obchodnej spoločnosti
• Organizačné schopnosti
• Zvládnutý Time Management
• Analytické myslenie
• Asertivita
• Samostatnosť a flexibilita
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Schopnosť budovania dobrých medziľudských vzťahov
• Orientácia na neustále zlepšovanie
• Zodpovedný prístup k práci, zmysle pre detail
• Schopnosť riešiť problémy
• Efektívna komunikácia
• Adaptabilita
• Proaktívny prístup
• Spoľahlivý a aktívny typ orientovaný na výsledky
• Schopnosť riešiť viac úloh
• Schopnosť sa rozhodovať správne a rýchlo

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov