Pridať inzerát

Administrative position with Polish language

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Are you looking for a position in international company? Can you speak English and Polish and would you like to gain new experience in one of the TOP companies in the world? If so, don’t hesitate to send us your CV! We are currently hiring the position Catalogue analyst with POLISH language. If you like analytical, back office roles, this may be great opportunity for you!

What responsibilities can you expect?

- Managing the catalogue with the products of the company
- Setting up the right key words of the products
- Categorizing of the products
- Classification of the products
- Working with internal tool/system

Company offers many various benefits, which will be introduced to candidates during the interview.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

We would like process you for that role, if you meet following requirements:

- Position is for fresh graduates or candidates with any type of experience (CS, administrative, finance, back office etc.)
- Fluent English and Polish language (B2 level)
- Dynamic, proactive approach

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Námestie SNP 1
811 06 Bratislava