Ak si hľadáš stabilnú prácu a chceš pracovať vo výrobe. Poď k nám.

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 822 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš chuť pracovať, hľadáš stabilnú prácu, neváhaj a ozvi sa.

Tvojou úlohou bude:

- práca na montážnej linke
- výroba a montáž palubných dosiek
- príprava materiálu na spracovanie
- kontrola výroby
- práca na 3 zmeny
- pracovný čas PO-Pia po 8h
- Nástup IHNEĎ!

Ak chceš vedieť viac, ozvi sa priamo na 0911 524 577 alebo 0902 985 060.

- odmena za odporúčanie nového kolegu 700.- € (po odpracovaných 3 mesiacoch 300.- € a po 6.mesiacoch ďalších 400.- €)
- Odpracuj 100 dní a k výplate dostaneš BONUS - 500€
- výkonnostný bonus 102€
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená firemná doprava

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Obchodná 2
811 01 Bratislava