Hľadáme podporu pre tím audítorov v medzinárodnej spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujal Vás názov pozície a teraz Vá zaujíma náplň práce? Na pozícií môžete očakávať nasledovné aktivity:

- Prípravu podkladov pre interný audit
- Sledovanie deadlinov pri príprave podkladov
- Prípravu prezentácií
- Administratívne úlohy ako napríklad organizovanie stretnutí
- Komunikáciu s auditormi

Spoločnosť ponúa zaujímavé benefity ako napríklad:
- 13. plat
- výkonnostný bonus
- životné poistenie a zdravotnú starostlivosť
- sick days
- 25 dní dovolenky
- škôlku
A mnoho iného...

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ak spĺňate nasledovné požiadavky, radi sa s Vami telefonicky spojíme:

- Angličtina na úrovni B2
- Absolvent vysokej školy ALEBO 1-2 ročná prax v oblastiach ako je napr. office management, asistentské pozície, junior project management a pod.
- Ste tímový hráč/hráčka s okom pre detail
- Chcete na seba pracovať, rásť a vzdelávať sa

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Námestie SNP 1
811 06 Bratislava