Pridať inzerát

Montér plynomerov a vodomerov

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Turá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,1 - 5,9 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž/Kompletizácia plynomerov, vodomerov, regulátorov do celého sveta
Kalibrácia
Testovanie vo vode
Testovanie pod tlakom (vzduchom)
Práca s uťahovákom
Balenie hotových výrobkov
Príprava na expedíciu
Dodržiavanie BOZP, PO
Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Hodinová mzda od 5,10 € + Nástupný bonus 400 €, Dochádzkový bonus 25 €, Bonus za odporúčanie nového kolegu 400 € a iné!

Zabezpečená Bezplatná Doprava so smerov:
Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, poliklinika – Stará Turá a späť
Nová Bošáca – Zemianske Podhradie – Bošáca – Dolné Srnie – Moravské Lieskové – Bzince pod Javorinou– Lubina – Hrnčiarové – Miškech Dedinka – - Stará Turá, dom služieb – Stará Turá a späť
Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá a späť

V prípade nezabezpečenej dopravy - Príspevok na dopravu do výšky 80 € / mesiac

Nástupný bonus 400 € - vyplácaný v dvoch fázach - 1. po skúšobnej lehote, 2. po pol roku
Bonus za odporúčanie nového kolegu 400 € - vyplatený po skúšobnej dobe odporúčaného kolegu
Mesačný dochádzkový bonus 25 €
Mesačný príspevok na pranie 4,50 €
Príplatky za nadčasy, sviatky, víkendové zmeny v zmysle zákonníka práce
Príplatky za prácu v hlučnom prostredí
Ročná valorizácia miezd
Príspevok do III. piliera
Práca v dvojzmennej a trojzmennej prevádzke
Práca vhodná pre mužov, ženy, páry
Práca vhodná aj pre ABSOLVENTOV!
Príjemné čisté, klimatizované priestory
Zabezpečená teplá strava na pracovisku
Možnosť kariérneho rastu

Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, jedáleň v priestoroch zamestnávateľa, nízka cena stravného lístka, benefity pri pracovných jubileách, široký sociálny program.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- šikovnosť a spoľahlivosť
- pracovné návyky
- jemná motorika
- bezkonfliktnosť
- ochota pracovať manuálne
- ochota pracovať na zmeny
- dobrý zdravotný stav
- dobrý zrak (okuliare nie sú problém)
- záujem o stabilnú prácu
- precíznosť, spoľahlivosť a korektnosť
- zmysel pre tímovú prácu
- dôslednosť
- predchádzajúce skúsenosti s prácou technického zamerania výhodou
- odhodlanie učiť sa ďalej a zdokonaľovať

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.