Pridať inzerát

Technik automatizácie

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dôležitého člena výrobného kolektívu s výhľadom dlhodobej spolupráce.
- Spúšťanie a oživovanie CNC strojov (ohraňovacie lisy, nožnice) v záverečných fázach výrobného procesu

- Nastavovanie SW konfigurácií na špičkových technológiách CNC strojov
- Dokončovanie a regulácia elektronických zariadení používaných v CNC strojoch
- Overovanie a závrečná kontrola produktu pred odovzdaním zákazníkovi
- Participácia na spúšťaní prototypových aplikácií

- jednozmenná pracovná doba od 6.30 do 15.00 hod
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 4,- Eur

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- Elektrotechnické vzdelanie
- Predchádzajúca skúsenosť so spúšťaním strojov, servisom a výrobou 3-5 rokov
- Schopnosť riešiť problémy a spustiť diagnostiku na strojových zariadeniach
- Znalosť hydrauliky, mechaniky, automatizácie, elektroniky, IT (konfigurácie, siete)
- Ochota pracovať nadčas, keď to situácia vyžaduje
- Vítaná licencia na mostový žeriav
- Anglický jazyk na dorozumenie sa s belgickými kolegami

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Republiky 999/7
010 01 Žilina