Pridať inzerát

Inžinier SMT liniek

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Košice - okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta s elektro vzdelaním a skúsenosťami z oblasti SMT. Ak by Ťa bavila nasledujúca náplň práce, neváhaj a ozvi sa.
Čo budeš robiť?
Definovať, zavádzať a vyhodnocovať nové výrobné postupy/ technológie
Sledovať nové technológie a trendy v oblasti SMT a analyzovať ich možnosti využitia pri optimalizácií výrobných procesov
Validovať výrobné zariadenia pre SMT výrobu a pomocné procesy
Implementovať nové produkty do systému výroby s platnou dokumentáciou
Zodpovedať za zverené technologické procesy, stroje, zariadenia a prípravky ako vlastník procesu
Definovať údržbové plány, náhradné diely a kontrolu a výkon údržieb zverených technologických zariadení
Vytvárať technickú dokumentáciu pre SMT výrobu
Analyzovať downtime dáta.
Analyzovať a optimalizovať parametre programov s cieľom zlepšiť kvalitu a produktivitu
Plánovať a implementovať nové potreby pri zavádzaní nových produktov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Vhodný uchádzač musí mať:
- angličtina na komunikatívnej úrovni
- odborné znalosti v oblasti SMT
- ukončené vzdelanie v odbore elektronika, elektrotechnika
- skúsenosti s technológiou spájkovania

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.
Obchodná 2
811 01 Bratislava