Pridať inzerát

Junior špecialista daní

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 130 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si čerstvý absolvent vysokej školy a hľadáš si prácu v oblasti daní, ktorá by mohla nakopnúť tvoju kariéru, čítaj ďalej!

Táto práca obnáša :

- Spracovanie priamych daní a celkovú prípravu podkladov pre vnútropodnikové oceňovanie (vrátane histórie, popisu biznisu a celkovej situácie na trhu...)
- Správu licenčných poplatkov
- Analýzu a kontrolu medzipodnikových transakcií a uzatváranie servisných dohôd v tejto oblasti
- Podporu pre audit v prípade daňových kontrol v jednotlivých krajinách
- Analýzu a reporting daňových rizík

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta na túto pozíciu ponúka balík zaujímavých a lákavých benefitov. Čaká na Vás 13. plat, sick days, ticket compliments, rôzne zľavy a mnoho iných.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme človeka, ktorý :

- Má minimálne level AJ B2 na plynulej úrovni a nebojí sa každodennej komunikácie v tomto jazyku
- Má VŠ vzdelanie v oblasti ekonómie, financií alebo práva
- Je komunikatívny a spoľahlivý
- Predošlá skúsenosť z podobnej oblasti je výhodou
- Znalosť programu SAP je výhodou

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.