Pridať inzerát

Hľadáme VZV (retrakára) za 1050€ ! Doprava aj ubytovanie!

Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 EUR/mesiac820€ základná zložka mzdy (nástupná mzda, ktorá sa časom navyšuje!) +výkonnostný bonus do výšky 130€ +dochádzkový bonus do 100€ =1050€+zákonné príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s VZV v sklade - najmä na bočne vedenom VZV - "retraku"
- neustále zabezpečovanie materiálu pre výrobne linky
- práca na 3 zmeny

- UBYTOVANIE ZADARMO
- DOPRAVA ZADARMO zo smerov Trnava, Senec, Pezinok, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Sereď a z okolia
- dochádzkový bonus 100€
- výkonnostný bonus 130€
- zákonné príplatky
- 13. plat
- jedáleň zabezpečená v mieste výkonu práce
- pri nadčasoch stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

VZV 1 rok - podmienka

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Gi Group Slovakia, s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov